Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (19)
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Budownictwo przemysłowe (1)
Doradztwo
Handel (2)
Laboratoria
Maszyny i urządzenia (9)
Opakowania (7)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (4)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (1)
Pozostałe (2)
Obsługa produkcji mleka (4)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (1)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (1)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (1)
Wyposażenie obór i pastwisk
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (14)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (14)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (5)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (3)
Mleko w proszku Mleko w proszku (3)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (18)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (5)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (17)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (1)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (4)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (2)
Inne Inne
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie
O firmie

Przedmiotem działalności Spółdzielni jest prowadzenie działań w zakresie skupu mleka, jego przetwórstwa oraz zbytu gotowych produktów. Spółdzielnia jest producentem szerokiego asortymentu zdrowych i smacznych artykułów mleczarskich, takich jak: mleko spożywcze, śmietana i śmietanka, sery twarogowe, żółte, napoje mleczne fermentowane, serki smakowe i masło. Produkowane wyroby cieszą się dużym uznaniem dzięki wysokiej jakości, o której świadczą otrzymane nagrody oraz certyfikaty.

Adres
ul. Cegielniana 27
95-035 Ozorków

woj. łódzkie
Kontakt
Telefon:
42 718 17 56
42 718 29 92 handel

Fax:
42 718 23 04

E-mail:
osmozo@wp.pl
handel@osmozo.pl

Strona www:
www.osmozo.pl

Kategorie
|- Firmy i spółdzielnie mleczarskie
   |- Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych
      |- Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne)
      |- Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne)
      |- Desery mleczne
      |- Śmietany i śmietanki
      |- Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne)
      |- Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne)
      |- Masła
      |- Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe
Opis działalności

 

 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie funkcjonuje w oparciu o „Prawo Spółdzielcze” od 1 stycznia 1981 roku. Natomiast początki jej istnienia sięgają 1937 roku, kiedy to prężni okoliczni rolnicy zorganizowali skup mleka, z którego w jednym miejscu zaczęli wytwarzać masło, śmietanę i twarogi. Bardzo szybko okazało się, że produkty te zdobyły uznanie nie tylko mieszkańców Ozorkowa, ale także okolic, w tym blisko położonej Łodzi. Masło z Ozorkowa stało się najbardziej poszukiwanym wyrobem. Jego tradycyjna receptura zachwyca smakiem do dzisiejszego dnia.
W całej swej historii Spółdzielnia ciągle rozwijała się i unowocześniała bazę przetwórczą. Przy realizacji zadań Spółdzielnia współpracuje z krajowymi i zagranicznymi podmiotami gospodarczymi. Członkami Spółdzielni są dostawcy mleka, a także osoby związane ze Spółdzielnią, w tym również pracownicy.

Obowiązki Przewodniczącego Rady Nadzorczej pełni Mieczysław Abramczyk. Rada Nadzorcza w imieniu ogółu członków nadzoruje całokształt działalności Spółdzielni.

W skład Zarządu, który kieruje działalnością oraz reprezentuje Spółdzielnię na zewnątrz, wchodzą:
- Prezes Zarządu – mgr Maria Wieczorek
- Wiceprezes Zarządu – mgr inż. Grzegorz Polit
- Członek Zarządu – Ryszard Kurasik

Przedmiotem działalności Spółdzielni jest przede wszystkim prowadzenie wszelkich działań w zakresie skupu mleka, jego przetwórstwa
oraz zbytu gotowych produktów, a także handel hurtowy i detaliczny mlekiem i wyrobami mleczarskimi.

Podstawowym celem Spółdzielni jest produkcja wyrobów mleczarskich o najwyższej wartości odżywczej, co udaje się osiągnąć dzięki dobrej organizacji pracy, doświadczonym fachowcom, a także dzięki jakości skupowanego mleka.
Spółdzielnia jest producentem szerokiego asortymentu zdrowych i smacznych artykułów mleczarskich, takich jak: mleko spożywcze, śmietana i śmietanka spożywcza, sery twarogowe niedojrzewające, sery żółte dojrzewające, napoje mleczne fermentowane: kefir, zsiadłe
mleko, maślanka, jogurt naturalny i owocowy, serki smakowe i masło.

Możliwość szybkiego reagowania na potrzeby rynku poprzez zmianę struktury produkcji jest silną stroną Spółdzielni. Wyroby mleczarskie produkowane w OSM w Ozorkowie cieszą się dużym uznaniem wśród klientów dzięki wysokiej jakości, o której świadczą wyróżnienia
otrzymywane na targach regionalnych oraz certyfikaty przyznane przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji w Warszawie: Gwarancja Najwyższej Jakości, Zielony Certyfikat, Gwarancja Tradycyjnego Smaku, jak również prestiżowe nagrody: Orzeł Agrobiznesu oraz Lew Biznesu.

 

 

Oferty firmy
ID foto temat, opis
110519S5 Twarogi niedojrzewające
Twarogi niedojrzewające

Twarogi to produkty o wysokiej wartości odżywczej, bogate w wapń, sole mineralne, białko. Produkowane z wyselekcjonowanego mleka i czystych kultur mleczarskich, poddane delikatnej obróbce, po to, aby w końcowym efekcie zachwycić konsystencją, smakiem i aromatem. Stanowią doskonałe uzupełnienie kanapek, bazę dla pasti deserów oraz główny składnik serników i pierogów.
110519S6 Maślanka spożywcza
Maślanka spożywcza

Maślanka spożywcza to doskonały napój mleczny, zawiera łatwo przyswajalny wapń, białko, laktozę oraz witaminy i minerały. Ze względu na niską zawartość tłuszczu – tylko 1,5% może być spożywany również przez osoby dbające o szczupłą sylwetkę.
110519S1 Sery dojrzewające
Sery dojrzewające

Nasze sery to najlepsze i naturalne źródło wapnia, białka, witaminy A i D oraz witamin z grupy B. Tradycyjne metody wytwarzania w wannach serowarskich przez doświadczonych serowarów sprawiają, że każdy proponowany przez nas ser to prawdziwa rozkosz dla podniebienia – nie tylko dla smakoszy. Dla sera Ozorkowskiego staramy się o przyznanie określenia Chronione Oznaczenie Geograficzne, ze względu na surowiec oraz stosowaną właściwą tylko dla nas technologię. Ser Jaśniepański _ dojrzewa długo po to, aby zachwycić owalnymi oczkami. Charakterystyczny pikantny smak ze słodkawo – orzechową nutą trafia w najbardziej wyrafinowane gusta. Ser Sarmacki _ w trakcie dojrzewania uzyskuje łagodny, aromatyczny, czysty, lekko słodkawy smak, a elastyczna konsystencja pozwala wykonać wykwintne kompozycje kulinarne. Ser Magnacki _ jego czysty smak został wzbogacony dodatkiem specjalnie dobranych ziół, co sprawia, że bukiet smakowo – zapachowy jest wyraźny i zdecydowany, a zarazem unikalny. Daniom o łagodnym smaku nadaje charakteru, zaś z tymi pikantnymi doskonale tworzy harmonię smaków.
110519S2 Kefir
Kefir

Kefir OZO to kompleks wysoko wartościowych białek, wapnia, łatwo przyswajalnych tłuszczów, laktozy oraz witamin A, D, E, K i B. W wyniku fermentacji daje wspaniałe, orzeźwiające napoje, wspomagające trawienie białek. Ze względu na niską zawartość tłuszczów – tylko 1,5% – napoje te są doskonałą propozycją dla osób dbających o szczupłą sylwetkę. Kefir czy jogurt naturalny stanowi doskonałą bazę wyjściową do stworzenia własnych kompozycji kulinarnych, a jogurt naturalny można stosować jako zamiennik śmietany.
111221S1 Jogurty AmorOZO
Jogurty AmorOZO

Amor oznacza miłość, a miłość to witalność i pozytywna energia. Nasze jogurty zostały stworzone z myślą o tych, którzy kochają wyrafinowany smak i nowatorskie rozwiązania. Oryginalne smaki pozwalają choć na chwilę uciec w krainę fantazji. Każdy, kto pragnie poczuć doskonałość, wzbogaconą jogurtowymi bakteriami powinien sięgnąć po ten właśnie produkt. To nasz zdrowy cud z natury!!!
110519S4 Serek deserowy termizowany OZO
Serek deserowy termizowany OZO

Pyszna przekąska z ciekawą kompozycją smakową. Jest to produkt powstały na bazie twarogu. Posiada wszystkie ważne składniki mleka. Świetnie zaspokaja głód. Jego kremowa konsystencja sprawia, że rozpływa się w ustach.
110519S8 Masło
Masło

Zawiera jedynie najszlachetniejszy tłuszcz mleczny, będący doskonałym źródłem witamin i energii. Aromatyczny smak bez dodatków tłuszczów roślinnych, to zasługa naturalnych składników oraz stosowanej od lat tradycyjnej technologii. Od 1937 roku bronimy dobrej polskiej jakości.
110519S9 Śmietany i śmietanki
Śmietany i śmietanki

Produkty o kremowej i gęstej konsystencji, z niepowtarzalnym smakiem i aromatycznym zapachem. Pasteryzacja i ukwaszenie śmietany zwiększa walory smakowe, a kwas mlekowy wpływa korzystnie na przemianę materii. Śmietanka pasteryzowana (zawartość tłuszczu 30%) polecana jest do wszelkiego rodzaju kremów, ciast oraz deserów. Wzbogaca także smak zup, sosów, jak również świeżo parzonej kawy. Stabilna jakość, iepowtarzalny, aromatyczny smak i zapach sprawia, że stanowi ona wyśmienity dodatek do potraw na ciepło, sałatek, a także letnich deserów.
110519S10 Mleko spożywcze
Mleko spożywcze

Mleko nie na próżno nazywane jest pokarmem Bogów. Oprócz naturalnego smaku jest bardzo zdrowe. To kompleks wysoko wartościowych białek, wapnia, łatwo przyswajalnych tłuszczów, laktozy oraz witamin A, D, E, K i B.
Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2019 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl